Престольний день Свято-Різдво-Богородичного храму Каменя-Каширського

Неділя, 21.09.2014 20:37

21 вересня своє Престольне свято відзначає древній храм міста Каменя-Каширського, що освячений в честь Різдва Пресвятої Богородиці.

З благословення Високопреосвяннішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького соборне богослужіння очолив настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс прот. Миколай Смолярчук. Велика кількість богомольців у своїй спільній молитві зверталися до Божої Матері, благаючи нашій земній Батьківщині рідній ненці Україні миру і спокою. Особливо всі разом молилися за воїнів нашої країни, просячи для них здоров’я, терпіння і мужності.
По завершенні богослужіння відбувся традиційний Хресний хід навколо храму з читанням уривків із Євангелія і окропленням усіх Освяченою водою.
Духівник Камінь-Каширського благочиння прот. Сергій Асафатов, вітаючи усіх зі святом, закликав до щирих молитов Пресвятій Богородиці з проханням Її заступництва за наш грішний люд.