Візит високоповажних гостей з Волинської єпархії до Полиць

Понеділок, 22.09.2014 21:54

21 вересня в день Престольного свята парафіяни села Полиці зустрічали багатолітнього сподвижника правлячого архієрея Волинської єпархії митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, архімандрита Аліпія (Сапігу) в своєму древньому храмі.

В цей святковий день багаточисельні богомольці стали учасниками чину освячення нового храмового іконостасу, а також Божественної літургії, яку очолив отець Аліпій у співслужінні місцевого благочинного прот. Стефана Михалюка і собору духовенства.
Всі присутні єдиним серцем і єдиними вустами молилися до Милосердного Творця, просячи миру нашій земній Батьківщині Україні і благали у Господа крепості духовних і, особливо, фізичних сил нашому Владиці Ніфонту.
В завершенні богослужіння отець благочинний подякував високим гостям Волинської Єпархії за спільні молитви і висловив сподівання на скору молитовну зустріч із нашим Митрополитом Ніфонтом.