Віковий ювілей православної святині с. Раків Ліс

Вівторок, 11.11.2014 16:45

10 листопада православна громада с. Раків Ліс молитовно відзначала 100-літній ювілей з дня освячення місцевого Свято-Благовіщенського храму.

Напередодні собором духовенства була відслужена урочиста Всенічна, яку очолив настоятель храму-ювіляра прот. Миколай Смолярчук.
З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького святкову Божественну Літургію очолив благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк у співслужінні запрошеного на соборне богослужіння духовенства.
Переповнений богомольцями храм під своїм склепінням об’єднав усіх присутніх у подячній молитві Милосердному Господу, Який благословив попри різні історичні події в цей день відзначати 100 років від дня освячення одного з найгарніших храмів Камінь-Каширщини.