Пожежа знищила древній Свято-Іллінський храм Каменя-Каширського

Середа, 08.04.2015 11:53

Ввечері 7 квітня з невідомих поки причин сталося займання Свято-Іллінського храму, розташованого в центрі Каменя-Каширського.

На превеликий жаль рятувальникам не вдалося загасити вогонь, який майже повністю знищив древню намолену святиню. Під час гасіння пожежі працювало 42 чоловіки особового складу і 10 одиниць техніки. Вдалося врятувати від пожежі церковне начиння, ризницю і деякі ікони.
На даний час заплановано проведення експертизи щодо причин пожежі, після чого зусиллями громади буде проводитись очищення від залишків згорілого храму церковного подвір’я.
Настоятель храму прот. Стефан Михалюк просить у всіх небайдужих молитовної підтримки.
Вранці на місці згарища у попелі був знайдений майже непошкоджений образ святого Ангела.
Найближчі богослужіння сьогодні і завтра будуть звершуватися в міському храмі Різдва Пресвятої Богородиці і Свято-Петро-Павлівському храмі приміського села Підцир’я.
18:00 – Всенічна, сповідь
06:00 – Літургія.