Прибирання церковного подвір’я Свято-Іллінського храму

Четвер, 09.04.2015 21:37

Тяжко і боляче усвідомлювати трагедію, яку завдала вогняна стихія древньому Свято-Іллінському храму Каменя-Каширського, але життя продовжується…

9 квітня на церковному подвір’ї центрального храму міста зібралися парафіяни, працівники адмінбудинку і просто небайдужі люди, які спільними зусиллями очистили територію від залишків згорілої церковної будівлі.
Обпалені рештки Дому Божого були захоронені в урочищі “Дубицьке”, де колись був розташований хутір Дубицьк, жителів котрого, які до речі були парафіянами цієї церкви, було насильно депортовано до місць заслання. Біля хреста, який поставлений в пам’ять невинних жертв безбожного терору, знайшли своє останнє пристановище обгорілі рештки донедавна ще величного Свято-Іллінського храму. Це місце в майбутньому планується облаштувати, і поставити тут пам’ятний хрест.