9-та річниця відкриття храму с. Підцир’я

Субота, 18.07.2015 20:56

18 липня 2006 р. Високопреосвященнішим Ніфонтом Митрополитом Волинським і Луцьким був освячений Свято-Петро-Павлівський храм с. Підцир’я.

Кожного року в цей день тут відбувається святкове богослужіння, за котрим парафіяни дякують Богу за чергову річницю народження їхньої святині і вітають свого настоятеля свящ. Сергія з Днем Ангела.
Преподобний Сергій Радонезький зібрав біля Свого образу, де вмонтований дерев’яний хрест із часточкою Його святих мощів, не тільки жителів Підцир’я, але й гостей, а найголовніше рідних для настоятеля священиків, які прибули, щоби розділити молитовну радість свята.
Соборне богослужіння очолив іменинник, якому співслужили його батько – благочинний прот. Стефан і брат – свящ. Владислав Михалюки.
Особливі молитви в цей день були піднесені до Престолу Всевишнього за мир в нашій Батьківщині Україні, а також за здоров’я правлячого Владики Митрополита Ніфонта, якому парафіяни разом зі своїм настоятелем щиро вдячні за освячення храму і архипастирські молитви.