Духовна підтримка рятувальників

Вівторок, 25.08.2015 11:51

На території Камінь-Каширського благочиння біля сіл Видерта і Ворокомле горять торфофі поля. 24 серпня в День Незалежності України рятувальників, які борються з вогняною стихією відвідали священики.

Речник Волинської єпархії прот. Валентин Марчук передав рятувальникам благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького і запевнив їх у духовній і матеріальній підримці, яка буде виражатися в тому, що священики разом із парафіянами найближчих до місця займання храмів будуть піклуватися про те, щоб МНС-ники не були голодними.
Благочинний прот. Стефан Михалюк, який був присутній при зустрічі зобов’язав місцевих настоятелів всіляко сприяти нелегкій праці по приборканню вогняної стихії.
Варто зауважити, що жителі прилеглих сіл напередодні разом зі своїми священиками звершували Хресні ходи, з молитвами про Божу допомогу нашим рятувальникам.