10-ліття освячення храму в Підцир’ї

Понеділок, 18.07.2016 23:41

18 липня 2006 року, в день пам’яті преподобного Сергія Радонезького Високопреосвященніший Ніфонт митрополит Волинський і Луцький здійснив чин освячення Свято-Петро-Павлівського храму села Підцир’я Камінь-Каширського благочиння.

Минуло десять років, відколи була запалена на цьому місці ще одна лампада Божої благодаті в нашому Поліському краї. Весь цей час на цій парафії послух настоятеля виконує протоієрей Сергій Михалюк, якого присутні в храмі богомольці вітали з Днем Ангела.

В цей день з благословення керуючого Волинською єпархією митрополита Ніфонта, при молитовній підтримці Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Камінь-Каширського Божественну Літургію очолив місцевий благочинний, який є батьком настоятеля, протоієрей Стефан, у співслужінні священика Владислава – рідного брата отця Сергія.

Таким чином у близькому родинному колі пресвітерів Церкви Христової та вірян линула молитва вдячності Милосердному Творцю за Його Божественну Милість і за всі Господні благодіяння, явлені прихожанам Підцир’ївського храму протягом десятиліття з моменту звершення тут першої Божественної Літургії.