Преосвященного Нафанаїла єпископа Камінь-Каширського призначено керуючим Волинською єпархією УПЦ

Вівторок, 18.10.2016 14:30

18 жовтня 2016 року у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду УПЦ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Ж У Р Н А Л №42

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія —

МАЛИ МІРКУВАННЯ про стан справ у Волинській єпархії.

УХВАЛИЛИ:
1. Звільнити Преосвященного митрополита Волинського і Луцького Нифонта від управління Волинською єпархією за станом здоров’я, подякувавши йому за понесені багаторічні труди на Волині.
2. Визначити постійним місцем перебування Преосвященного митрополита Нифонта м. Луцьк.
3. Належне утримання Преосвященного митрополита Нифонта забезпечувати Волинському єпархіальному управлінню.
4. Призначити Преосвященного митрополита Нифонта настоятелем Свято-Покровського кафедрального собору м. Луцьк.
5. Преосвященним Волинським і Луцьким призначити єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла, звільнивши його з посади вікарія Волинської єпархії.

Про що послати відповідні Укази.
news.church.ua