Архієрейське богослужіння в Свято-Михайлівському храмі села Грудки (ОНОВЛЕНО ФОТО)

Четвер, 01.12.2016 20:45

1 грудня 2016 р. Преосвященніший Нафанаїл єпископ Волинський і Луцький звершив Божественну Літургію в Свято-Михайлівському храмі  села Грудки. Цьогоріч виповнюється 245 років з моменту побудови цієї древньої намоленої святині.

За богослужінням архієрею співслужили секретар Волинської єпархії прот. Миколай Бондарук, благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк, помічник владики Нафанаїла ієромонах Афанасій (Герман), а також запрошені настоятелем прот. Анатолієм Литвином священики.

Отець Анатолій за багаторічне священиче служіння був нагороджений високою церковною нагородою – Митрою.

Декілька сотень вірян цього дня молилися разом зі своїм архипастирем, який закликав у проповіді всіх присутніх бути християнами не тільки на словах, але й в справах і ділах, втілюючи Євангельські заповіді любові в своєму повсякденному житті.