Різдвяне богослужіння Свято-Іллінської громади Каменя-Каширського

Субота, 07.01.2017 17:43

В Різдвяну ніч в тимчасовому Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського відбулось урочисте святкове богослужіння.

Особливою була молитовна атмосфера серед парафіян, адже очікуючи на дозвіл щодо початку відновлення свого храму, якого знищила пожежа, вони на власному досвіді відчули велич смирення Христа-Спасителя, Який ще будучи в утробі Пресвятої Богородиці, зустрів людську байдужість та егоїзм, але через Свою безмежну Любов не знехтував народитися серед тварин у стаєнці.

В цю Різдвяну ніч тимчасове приміщення храму всім присутнім на богослужінні нагадувало про простоту Віфліємської печери, де був сповитий в яслах Цар всесвіту, і тому линула до Господа смиренна та щира молитва про Його допомогу в початку будівництва нового Свято-Іллінського храму.
Свящ. Владислав Михалюк, який є кліриком храму, молитовно дякував Богу за 5-ту річницю з моменту свого першого богослужіння в Камені-Каширському, яке якраз відбулося в світлу Різдвяну ніч.