Богослужіння у 2-гу поминальну суботу Великого посту в Свято-Михайлівському храмі с. Гута-Боровенська

Понеділок, 20.03.2017 08:26

У седмичні дні Великого посту не служиться повна Божественна Літургія, зі звершенням якої, як принесенням Безкровної Жертви, пов’язане поминання усіх спочилих у надії воскресіння і життя вічного. Отож, щоб не позбавляти спочилих спасительного молитовного предстояння Церкви, богослужбовим Уставом призначене сугубе поминання померлих у суботи 2-ї, 3-ї, і 4-ї седмиць Святої Чотиридесятниці.
У батьківську суботу 3-ї седмиці Великого посту настоятель Свято-Михайлівського храму с. Гута-Боровенська протоієрей Олександр Кулик звершив Утреню із читанням 17-ї кафізми, Божественну Літургію і Вселенську Панахиду.