Пасхальні богослужіння в Свято-Михайлівському храмі с. Гута-Боровенська

Середа, 19.04.2017 01:45

Ввечері Першого дня Пасхи Христової настоятель Свято-Михайлівського храму с. Гута-Боровенська протоієрей Олександр Кулик звершив пасхальну Вечірню.

Особливістю цього богослужіння є Вхід з Євангелієм та читання Благовістя від Іоанна тих
уривків, які розповідають про перше явлення Воскреслого Христа апостолам, а самому читанню Євангелія передує великий прокімен “Хто Бог велій…”.

Після Вечірні була відслужена пасхальна Утреня, яку Церковний устав вже відносить до богослужінь Світлого Понеділка. Після Утрені отець Олександр привітав парафіян зі святом Воскресіння Христового.

Вранці було звершено Святкову Літургію та Хресний хід. Після Євангелія було зачитане Пасхальне Послання керуючого Волинською єпархією єпископа Нафанаїла. Особливо радісним було те що цього дня до таїнства Причастя приступили діти, яких у храмі була більшість.