Престольне свято в Житнівці

Середа, 10.05.2017 12:58

6 травня, в день пам’яті  святого великомученика Георгія Побідоносця Престольне свято відзначали православні жителі села Житнівка.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького було відслужене соборне богослужіння, яке очолив настоятель Свято-Михайлівського храму с. Верхи протоієрей Павло Камець. Крім місцевого настоятеля свящ. Петра Антончука, участь в соборній молитві взяли настоятель Свято-Михайлівського храму с. Гута-Боровенська прот. Олекасндр Кулик, настоятель Свято-Іовського храму с. Оленине свящ. Олександр Кулюк, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Полиці свящ. Андрій Підвальний та настоятель Свято-Покровського храму с. Піщане свящ. Миколай Павельчук.

За богослужінням підносились молитви за Мир в нашій державі та єдність українського народу.

Завершилася святкова молитва традиційною Хресною ходою навколо храму.