У с. Раків Ліс було організовано дитячий православний табір “Стежинка Любові”

Розміщено на Сер 1, 2017 в Новини | Коментарі Вимкнено до У с. Раків Ліс було організовано дитячий православний табір “Стежинка Любові”

У с. Раків Ліс було організовано дитячий православний табір “Стежинка Любові”

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в селі Раків Ліс в урочищі “Рови” з 30 липня по 1 серпня 2017 р. проходив дитячий християнський табір “Стежинка Любові”, в якому взали участь близько 90 дітей.

Перед початком відпочинку в таборі настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Раків Ліс митрофорний протоієрей Миколай Смолярчук разом із кліриком цього храму протоієреєм Ростиславом Сіжуком звершили Молебень перед початком усякого доброго діла та окропили дітлахів свяченою водою, закликаючи на них Боже Благословення. Отець Миколай привітав учасників з початком роботи табору та побажав усім приємного та корисного проведення часу в цьому наметовому містечкові.

Учасники табору були поділені на 5 команд, які змагалися у різних спортивних та інтелектуальних конкурсах і вікторинах. Кожен день розпочинася та завершувався спільною молитвою, тричі на день батьки учасників табору організовували спільні трапези. Другого дня кожна команда подарувала всім присутнім театролізоване дійство.

Організатори православного дитячого табору “Стежинка Любові” висловлюють велику вдячність за допомогу та підтримку всім, хто долучився до його проведення, а особливо настоятелю Свято-Георгіївського храму с. Черче Михнівського благочиння священику Віктору Базюку.