Розміщено на Сер 5, 2017 в Новини | Коментарі Вимкнено до 2-га річниця архієрейської хіротонії Преосвященного Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького

5 серпня 2015 р. Собором архієреїв під головуванням Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври була звершена архієрейська хіротонія керуючого Волинською єпархією УПЦ Преосвященного єпископа Нафанаїла.

Духовенство та віряни Камінь-Каширського благочиння щиро вітають свого Архіпастиря з другою річницею служіння в сані Архієрея Церкви Христової та бажають Його Преосвященству ще багато років при доброму здоров’ї “Право правити слово Христової Істини”!