У храмах Камінь-Каширського благочиння звершуються Молебні перед початком нового Навчального року (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Неділя, 27.08.2017 16:27

1 вересня учні шкіл та студенти ВУЗів розпочнуть новий навчальний рік. Традиційно, в храмах в останні літні недільні дні звершуються особливі Молебні перед початком навчання після літніх канікул.

27 серпня в тимчасовому Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського учні, студенти, вчителі та викладачі просили Божого благословення для тих, хто навчає та вчиться.

Прот. Анатолій Деречей, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Видерта також молився з присутніми в храмі молодими парафіянами, просячи для них Божого Благословення та Допомоги у навчанні.

Також було звершено молебні перед навчальним роком у храмі Різдва Христового с. Старі Червища та Свято-Покровському храмі с. Ворокомле.

Священнослужителі побажали школярам та студентам мудрості, терпіння сил та наснаги на прийдешній навчальний рік.