Клірик Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського взяв участь у тематичному заході до Міжнародного дня білої тростини

Четвер, 19.10.2017 20:24

Відзначення 15 жовтня Міжнародного дня білої тростини ставить за мету привернути увагу громадськості до людей, які мають істотні проблеми із зором, а відтак не можуть повною мірою насолодитися всіма фарбами навколишнього світу.

19 жовтня, на базі Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих відбувся тематичний захід, котрий традиційно об’єднав тих, хто потребує соціальної підтримки та захисту, повідомляє сайт РДА.

Засвідчити свою глибоку повагу до цих людей, поспілкуватися з ними про наболіле, як і завше, прийшли заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун, начальник загального відділу районної ради Олександр Приходько, секретар міської ради Наталія Бащук, заступник начальника управління Пенсійного фонду в Камінь-Каширському районі Людмила Михалік, головний спеціаліст відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни, праці та контролю за пенсійним забезпеченням управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Півницька, а також клірик Свято-Іллінського храму міста Каменя-Каширського протоієрей Владислав Михалюк.

Керівник згаданої вище організації Софія Шепшелей розповіла присутнім про історію білої тростини як необхідного атрибуту для незрячих, а також акцентувала на важливості створення необхідних умов для реалізації громадянських та соціально-економічних прав даної категорії населення.

– Основне завдання, яке стоїть перед суспільством – це забезпечити гармонійне входження людей з особливими потребами в звичайне, повсякденне життя, – наголосила заступник голови райдержадміністрації Інна Бігун. – Захоплююсь Вашою силою духу, терпінням і незламністю. Ви – найбільша мотивація для всіх нас.

За активну життєву позицію, чуйне ставлення до людей та з нагоди Міжнародного дня білої тростини грамоти і подяки голів райдержадміністрації та районної ради отримали:

Шепшелей Володимир Степанович – член правління, групорг Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;

Соловей Лідія Миколаївна – ветеран Українського товариства сліпих;

Карпук Єва Петрівна – групорг Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих, ветеран Українського товариства сліпих;

Іщик Леонід Кузьмович – член правління, голова культмасової комісії, ветеран Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;

Чабан Ганна Олександрівна – член правління, ветеран Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих;

Шеремета Софія Іванівна – член правління, групорг Камінь-Каширської громадської міжрайонної територіальної первинної організації Українського товариства сліпих.