Престольне свято в селі Осівці

Неділя, 12.11.2017 20:15

10 листопада вшановується пам’ять святої Великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця. Цей день є Престольним святом древнього православного храму с. Осівці,  парафіяни котрого відзначають 240 років його освячення.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького, який напедодні звершив тут урочисте Вечірнє богослужіння, в честь Храмового празника тут була відслужена святкова Божественна Літургія соборним чином, яку очолив клірик Володимир-Волинської єпархії протоієрей Іоанн Кудласевич.

За богослужінням злагоджено співали два місцевих церковних хори, в яких беруть участь старші та молодші парафіяни.

Після завершення Божественної Літургії відбувся традиційний Хресний хід навколо храму. Були почитані чотири уривки зі святого Євангелія та окроплено богомольців свяченою водою.

Настоятель прот. Сергій Приходько після завершення Хресного ходу щиро дякував усім священикам і вірянам за розділену радість пасхального Престольного торжества і висловив надію, і в наступному році в цей день в мирі та злагоді разом молитися під склепіннями цього древнього храму.