Керуючий єпархією відвідав Свято-Троїцьку парафію села Тоболи

Понеділок, 11.12.2017 19:51

10 грудня 2017 року у селі Тоболи Камінь-Каширського благочиння виповнилось сімдесят років відтоді, як православна громада села збудувала для себе храм, освячений на честь Святої Трійці, повідомляє сайт Волинської єпархії.

Цього дня віряни та настоятель Свято-Троїцького храму села Тоболи урочисто прийняли вище керівництво Волинської єпархії УПЦ. Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл привітав людей з важливим святом та очолив Божественну літургію.

Разом з керуючим єпархією у цей святковий день молились священнослужителі з Луцького міського благочиння та Камінь-Каширської округи.

Настоятель Свято-Троїцького храму села Тоболи протоієрей Віктор Пащук отримав у день храмового ювілею церковну нагороду – хрест з прикрасами.

Священик та віряни подякували високоповажним гостям за молитву і подарунки, а також за увагу до вікопомної події у житті їхньої громади – річниці заснування власного молитовного дому.