Різдво Христове у тимчасовому приміщенні Іллінського храму м. Каменя-Каширського

Розміщено на Січ 7, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Різдво Христове у тимчасовому приміщенні Іллінського храму м. Каменя-Каширського

Різдво Христове у тимчасовому приміщенні Іллінського храму м. Каменя-Каширського

“Різдво  Твоє, Христе Боже наш, увесь світ осяяло світлом розуму…”, – цей піснеспів лунає у храмах Української Православної Церкви, яка святкує велике двунадесяте свято – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

У тимчасовому приміщенні храму святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського було звершене святкове богослужіння, що розпочалося різдвяною Всенічною, служіння котрої очолив клірик храму протоієрей Владислав.

Божественну Літургію очолив настоятель протоієрей Стефан.

Різдво Христове – одне із найбільших двунадесятих свят церковного року. Цього дня Церква згадує пришестя в світ Спасителя – Народження від Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії Господа нашого Ісуса Христа. Це надзвичайно велика подія в історії людства, адже Бог-Син – Друга особа Святої Трійці, задля спасіння людства і визволення його від влади гріха, прокляття та смерті сам став Чоловіком.

“Заради нас, людей, і заради нашого спасіння зійшов із небес і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став Людиною”, – так сповідує цю істину Церква у Символі Віри.