Благочинний протоієрей Стефан молитовно відзначив день свого Тезоіменитства

Вівторок, 09.01.2018 20:28

На третій день свята Різдва Христового, коли Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого Апостола, Первомученика та Архидиякона Стефана, в тимчасовому Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського відбулося святкове богослужіння.

В цей день настоятель храму благочинний протоієрей Стефан Михалюк молитовно відзначав свій День Ангела, адже саме на честь св. Архидиякона Стефана він був названий майже 59 років тому.

Після завершення Божественної Літургії отець благочинний приймав вітання і побажання при доброму здоров’ї якомога скоріше, владнавши всі бюрократичні перепони, розпочати відновлення Іллінського храму м. Каменя-Каширського, щоби наступні Дні Ангела молитовно відзначати вже під склепіннями нового Дому Божого.