Святкування Різдва Христового в селі Піщане

Субота, 13.01.2018 21:18

Святкування величного свята Різдва Христового в Свято-Покровському храмі с. Піщане розпочалося урочистим богослужінням, за котрим молилося багато місцевих парафіян та гостей.

На Третій день Різдва в місцевому Будинку культури відбувся традиційний святковий концерт, перед початком святкової програми котрого місцевий настоятель священик Миколай Павельчук привітав усіх зі світлим святом Різдва Христового та розповів про традицію та значення різдвяних колядок та вертепів.

Молоді та юні віряни прославляли Христа колядками, а також поставили різдвяний вертеп. Ангели, пастух, волхви, злий Ірод та його жорстоий воїн, гендляр – усі ці, традиційні для наших народних вертепів образи були ними майстерно відтворені на сцені.
ФОТО Сергія Бурка