Велике освячення води на річці Стохід в селі Оленине

Розміщено на Січ 19, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Велике освячення води на річці Стохід в селі Оленине

Велике освячення води на річці Стохід в селі Оленине

У свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа в селі Оленине після завершення святкової Божественної Літургії, з храму Преподобного Іова Почаївського відбувся велелюдний Хресний хід на річку Стохід, на березі котрої місцевий настоятель священик Олександр Кулюк звершив Чин великого освячення води.

На річці була зазделегідь підготовлена спеціальна купіль, де кожен бажаючий після освячення мав можливість окунутись в цілющі Іорданські води.

Біля облаштованого місця освячення води всі присутні могли почастуватися гарячими чаєм та кавою, щоби трішки зігрітися в святковий, але морозний день свята Богоявлення Господнього.