Священики Камінь-Каширського благочиння молитовно вшанували пам’ять загиблих Героїв

Вівторок, 20.02.2018 20:04

20 лютого в  день загальнонаціональної жалоби за загиблими під час протистояння в Україні біля пам’ятної фотостели Героїв Небесної Сотні в Камені-Каширському було звершено заупокійну молитву за всіма нашими братами та сестрами, які загинули на Майдані Незалежності в Києві та інших містах і селах України.

Очолив поминальну молитву місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, з яким молилися клірик Свято-Іллінського храму міста протоієрей Владислав і настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я протоієрей Сергій.

В завершенні богослужіння священики поклали живі квіти, як символ і нагадування того, що в Бога мертвих не має – в Творця всі живі.