У Камені-Каширському священик взяв участь у роботі круглого столу (ОНОВЛЕНО ФОТО)

Вівторок, 06.03.2018 21:13

6 березня 2018 р. в Камінь-Каширській центральній районній бібліотеці відбулося  засідання у форматі круглого столу на тему: “Жінка вчора, сьогодні та якою вона буде завтра”. Організували даний захід Відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації спільно з громадською організацією “Молодь поряд”.

До участі в роботі круглого столу був запрошений настоятель храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк.

Священик у своєму виступі розповів про христянський погляд на роль жінки в житті Церкви та суспільства, наголосивши на тому, що в третю неділю після Пасхи Православна церква вшановує все жіноцтво в особі святих Жон-Мироносиць, які є прикладом любові та вірності, що є основною ознакою жіночого характеру.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!