Розміщено на Кві 6, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Утреня з чином погребіння Плащаниці в тимчасовому храмі святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Богослужбові тексти утрені Великої Суботи (вона може звершуватись у Велику П’ятницю ввечері) присвячені погребінню Господа Іосифом Аримафейським та Никодимом. Крім того, Церква згадує сходження Спасителя душею в пекло для сповіщення там перемоги над смертю, введення розбійника в Рай та воскресіння багатьох праведників, які почали проповідувати Христа в Єрусалимі. Християнський світ дивиться на Плащаницю зі зображенням померлого Тіла Господа в передчутті Його славного Воскресіння.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!