У Єрусалимі відбулося сходження Благодатного Вогню

Субота, 07.04.2018 14:36

7 квітня 2018 року о 14:16 за київським часом у храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім в Єрусалимі відбулося сходження Благодатного Вогню. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Святиню роздав тисячам віруючих Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви.

Офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм також отримала Благодатний Вогонь від Первосвятителя Єрусалимської Церкви.

Сьогодні близько 20:00 в аеропорту Бориспіль відбудеться передача Святині, яку привезе офіційна делегація УПЦ. Звідти Благодатний Вогонь доставлять в усі куточки України.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!