Розміщено на Кві 9, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Вечірня першого дня Пасхи в тимчасовому храмі святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Ввечері Першого дня Пасхи Христової клірик храму святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського протоієрей Владислав Михалюк звершив пасхальну Вечірню.

Особливістю цього богослужіння є Вхід з Євангелієм та читання Благовістя від Іоанна тих
уривків, які розповідають про перше явлення Воскреслого Христа апостолам, а самому читанню Євангелія передує великий прокімен “Хто Бог велій…”.

Після завершення богослужіння отець Владислав привітав присутніх богомольців Великодніми крашанками. Далі всі присутні отримали Благодатний Вогонь, який ще називають “Святе Світло”, з рук священика та понесли його до своїх помешкань.