Храмове свято в селі Підріччя

Розміщено на Тра 6, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Храмове свято в селі Підріччя

Храмове свято в селі Підріччя

В день пам’яті святого великомученика та чудотворця Георгія Побідоносця православний храм села Підріччя відзначав своє Престольне Свято.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького святкову Божественну Літургію очолив благочиннний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили місцевий настоятель протоієрей Олександр Жовнір та запрошені на соборну молитву священики.

Під час богослужіння линула спільна молитва за “Мир у всьому світі, добрий стан святих Божих Церков і за єднання всіх” , за дарування справедливого миру нашій Батьківщині Україні, за воїнів, які захищають цілісність Української держави, за наш боголюбивий український народ та за упокій безсмертних душ православних християн, загиблих в роки Другої світової війни.

В завершенні богослужіння відбувся традиційний Хресний хід навколо святого храму на якому був звершений чин благословіння свійських тварин, в часі котрого всі присутні богомольці просили у Господа милості для своєї домашньої живності.

Завершилось святкове богослужіння проповіддю, яку проголосив отець благочинний. У словах, які були звернені до прихожан та гостей храму, протоієрей Стефан Михалюк на прикладі життя святого великомученика Георгія Побідоносця нагадав богомольцям, що для спасіння своєї душі в серці кожної віруючої людини повинна панувати любов Божа.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!