Розміщено на Тра 13, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до У “Неділю про сліпого” в храмах Камінь-Каширського благочиння збирали пожертви на підтримку незрячих

6-ий Воскресний день після Великодня в церковній традиції носить назву “Неділя про сліпого”, в цей день в православних храмах відбуваються богослужіння, під час котрого читається євангельський уривок про зцілення Спасителем сліпонародженого.

13 травня в храмах Камінь-Каширського благочиння під час спільних молитов линули прохання до Престолу Всевишнього за “Мир у всьому світі, добрий стан святих Божих Церков і за єднання всіх”, про дарування довгоочікуваного справедливого Миру нашій державі Україні та Захисників Її цілісності, а також за всіх незрячих.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в храмах  було проведено збір пожертв серед парафіян для підтримки тих людей, яким випав нелегкий життєвий хрест тілесної сліпоти.

Зібрані кошти найближчим часом буде передано до Камінь-Каширського відділення УТОСу.