У селі Надрічне освячено каплицю

Вівторок, 29.05.2018 13:04

У день П’ятидесятниці, 27 травня 2018 р. у селі Надрічне, яке розташоване близько села Боровне, було освячено капличку на честь Святої Троїці.

Жителів цього села на даний час небагато – всього декілька дворів, але вихідці з нього  з радістю та великим бажанням долучилися до побудови цієї духовної криниці.

Водосвятний молебень з Чином освячення каплиці очолив настоятель свято-Михайлівського храму с Гута Боровенська протоієрей Олександр Кулик, якому співслужили настоятель парафії протоієрей Артемій Пащук та запрошені на соборну молитву священики.

В завершенні богослужіння отець настоятель щиро дякував усім присутнім за спільне прославлення Святої Троїці, пожертви та працю на будівництві каплиці та побажав, щоби Милосердний Господь сторицею всіх винагородив як тут – в земному житті, так, і коли покличе до Себе – у Вічності.