На Схід України відправлено чергову допомогу від православних парафіян Камінь-Каширщини

Вівторок, 19.06.2018 17:41

Камінь-Каширські волонтери, очолювані Сергієм Шуміком,в черговий раз відправилися на Схід України в зону проведення ООС для того, щоби матеріально та духовно підтримати військовослужбовців ЗСУ та передати зібрану православними парафіянами храмів Святого пророка Іллі, Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського та Святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я с. Підцир’я допомогу.

Разом із волонтерами до Захисників України з душпастирською місією вирушив клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці.