Відбулася сповідь священиків Камінь-Каширського благочиння

П’ятниця, 29.06.2018 10:27

” Немає на землі людини, яка була б живою і не згрішила б. Один тільки Бог без гріха.” Такими словами свята Церква нагадує кожному православному християнинові про неміч людського єства і закликає всіх до спасительного таїнства Покаяння.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в четвер 28 червня, коли Православною Церквою вшановується пам’ять святителя Михаїла першого митрополита Київського та відзначається День Конституції України,  в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського собором духовенства була відслужена Божественна Літургія, перед початком якої священнослужителі Камінь-Каширської округи приступили до таїнства Сповіді, котре звершив духівник священиків благочиння протоієрей Ростислав Сіжук, клірик храму Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Раків Ліс.

Своїм співом супроводжували богослужіння два хори: парафіяльний та священиків.