Вшанування небесних покровителів храму села Підцир’я

П’ятниця, 13.07.2018 10:33

12 липня, в день вшанування пам’яті святих Первоверховних апостолів Петра і Павла Престольне свято відзначала громада православного храму села Підцир’я.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького соборне богослужіння очолив місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель парафії протоієрей Сергій Михалюк та запрошені на свято священики.

Храм не зміг вмістити присутніх на молитві вірян, значна кількість котрих молилися на церковному подвір’ї. Духовенство, парафіяни і гості свята єдиними устами і серцем просили молитовного заступництва покровителів храму, благаючи у Милосердного Господа миру нашій земній Батьківщині рідній Неньці Україні!