12-та річниця відкриття храму в селі Підцир’я

Середа, 18.07.2018 22:15

18 липня 2006 р. блаженної пам’яті спочилим Високопреосвященнішим Ніфонтом митрополитом Волинським і Луцьким був освячений храм Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я.

Кожного року в цей день тут відбувається святкове богослужіння, за котрим парафіяни дякують Богу за чергову річницю народження їхньої святині та вітають свого настоятеля протоієрея Сергія з Днем Ангела.

Преподобний Сергій Радонезький зібрав біля Свого образу, де вмонтований дерев’яний хрест із часточкою Його святих мощів, не тільки жителів Підцир’я, але й гостей, а також близьких для настоятеля священиків, які прибули, щоби розділити молитовну радість свята.