Храмове свято в селі Краснилівка Михнівського благочиння

Неділя, 29.07.2018 16:31

28 липня, в день вшанування пам’яті святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира православні жителі с. Краснилівка Михнівського благочиння Камінь-Каширського району відзначають Престольне свято свого храму.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького благочинний Михнівської округи настоятель Свято-Успенського храму села Добре протоієрей Володимир Новосад очолив у місцевому Свято-Володимирському храмі соборну урочисту молитву у співслужінні настоятеля священика Петра Марка та запрошених на урочистості священнослужителів, серед котрих були клірики Камінь-Каширського благочиння.

Собор духовенства разом із чисельними богомольцями молитовно дякували Богу за 1030-ту річницю Хрещення Київської Русі та просили в Нього благословенного Миру нашій Батьківщині рідній Україні.