Відбулося освячення оновленого придорожнього хреста в селі Оленине

Понеділок, 06.08.2018 12:51

В нашого побожного українського народу існує стародавня благочестива традиція встановлювати на роздоріжжях чи при дорозі поклонні хрести. Для православних християн Чесний Хрест – символ перемоги Любові нашого Спасителя над гріхом, прокляттям та смертю.

В неділю 5 серпня парафіяни храму преподобного Іова Почаївського села Оленине зібралися на вулиці Гряда, де було оновлено придорожнього хреста, що стояв на цьому місці не один десяток років.

Чин освячення звершив місцевий настоятель священик Олександр Кулюк, якому співслужив клірик Миколаївської єпархії УПЦ священик Євгеній, дружина котрого є уродженкою цього села.

Після завершення спільної молитви священнослужителі  побажали присутнім богомольцям, щоби Сила Хреста Господнього берегла всіх, хто буде проходити чи проїздити біля цього місця, від усілякого зла та життєвих негараздів.