У Камені-Каширському була звершена соборна молитва в День Незалежності України

Розміщено на Сер 24, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до У Камені-Каширському була звершена соборна молитва в День Незалежності України

У Камені-Каширському була звершена соборна молитва в День Незалежності України

24 серпня, День Незалежності України, завжди припадає на період Успенського посту – часу посиленої молитви та подвигів духовного удосконалення православних християн.

В цей особливий для нашої Держави День з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Каменя-Каширського відбулося соборне богослужіння священиків Камінь-Каширської округи, яке очолив місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

Перед початком Божественної Літургії священнослужителі приступили до Таїнства Покаяння, сповідуючи свої особисті гріхи у Вівтарі перед святим Престолом в присутності духівника.

Спів хору священиків благочиння милозвучно супроводжував Соборну молитву, за якою лунали прохання про Небесне благословення нашої земної Батьківщини рідної Неньки України та дарування Їй довгоочікуваного справедливого Миру, а також за упокій безсмертних душ усіх, хто віддав своє життя за Мир і Незалежність Вітчизни.

Отець благочинний після завершення богослужіння закликав усіх присутніх і надалі молитися до Милосердного Господа за нашу Державу, не забуваючи дякувати Йому за всі благодіяння, які були даровані нашій Вітчизні протягом 27-ліття Її Незалежності.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!