Відбулися збори священиків Камінь-Каширського благочиння

Розміщено на Вер 6, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Відбулися збори священиків Камінь-Каширського благочиння

Відбулися збори священиків Камінь-Каширського благочиння

У четвер, 6-го вересня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького були проведені збори священиків Камінь-Каширської округи.

Отець благочинний протоієрей Стефан Михалюк, який очолював зібрання священнослужителів, довів до відома присутніх священиків вказівки та розпорядження правлячого архієрея і повідомив про дату проведення загальноєпархіальних зборів у м. Луцьку.

В атмосфері братнього спілкування також були обговорені нагальні питання та проблеми парафіяльного життя благочиння.