Храмове свято в селі Боровне

Понеділок, 24.09.2018 12:18

21 вересня, в день Різдва Пречистої Діви Марії, в селі Боровне з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького відбулося урочисте соборне богослужіння на честь Престольного свята.

Служіння Божественної Літургії очолив настоятель храму Казанської ікони Пресвятої Богородиці села Пнівне протоієрей Іоанн Фазан. Зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся настоятель храму Різдва Христового села Старі Червища священик Іоанн Чудінович.

В завершенні традиційного Хресного ходу навколо храму місцевий настоятель протоієрей Артемій Пащук подякував усім священникам та мирянам, які прибули на цю парафію в цей день, щоби розділити світлу радість Храмового свята.