Розміщено на Жов 8, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Священик Камінь-Каширського благочиння з душпастирською місією вирушив в зону проведення ООС

Камінь-Каширські волонтери, очолювані Сергієм Шуміком, 7 жовтня 2018 р. відправилися на Схід України в зону проведення ООС для того, щоби матеріально та духовно підтримати військовослужбовців ЗСУ та передати зібрану допомогу, до котрої своїми пожертвами долучилися парафіяни православних храмів місцевого благочиння.

Разом із волонтерами до Захисників України в черговий раз із душпастирською місією вирушив клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці.