Відійшла у Вічність дружина священика Камінь-Каширського благочиння матінка Любов Сіжук

Неділя, 09.12.2018 19:51

8 грудня в післяобідню пору на 35-ому році земного життя перестало битися серце дружини клірика храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського протоієрея Сергія Сіжука – матінки Любові, котра останні місяці боролася з важкою онкологічною хворобою.

9 грудня в храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качин, де у батьківській оселі її чоловіка протоієрея Сергія мешкає сім’я спочилої, над її тілом собором духовенства був звершений Чин заупокійного відспівування, який очолив благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

Похована матінка Любов на сільському кладовищі. Напівсиротами лишилися син Микола та донька Софія.

Вічная пам’ять…