Вихованці Недільної школи села Раків Ліс привітали парафіян із Різдвом Христовим

Вівторок, 08.01.2019 16:49

В дні Різдвяних святкувань ми звикли до прекрасних, сповнених великої духовної радості та простоти, дитячих вітань і колядувань.

8 січня, на другий день свята Різдва Христового, у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків ліс вихованці Недільної школи привітали парафіян із Різдвяними та Новорічними святами, декламуючі вірші та співаючи традиційних колядок.

В дитячому виступі лунали щирі слова молитовного звернення до Господа про дарування нашій Вітчизні рідній Україні довгоочікуваного споаведливого Миру, взаєморозуміння між усіма людьми та Божого Благословення на щасливе життя.

В завершенні виступу настоятель храму протоієрей Миколай Смолярчук щиро дякував наймолодшим своїм парафіянам за прекрасні віншування і кожному вручив солодкого “колядничка”.