Директора Камінь-Каширського ВПУ нагороджено Відзнакою Волинської єпархії УПЦ

Вівторок, 29.01.2019 18:44

29 січня 2019 р. благочинний протоієрей Стефан Михалюк вручив директору Камінь-Каширського Вищого Професійного Училища Брянику Василю Михайловичу  Відзнаку Волинської Єпархії Української Православної Церкви медаль “Волинської ікони Пресвятої Богородиці”.

Отець благочинний, вітаючи пана Василя Михайловича з отриманням високої церковної нагороди, побажав йому подальших успіхів і натхнення на нелегкій педагогічній ниві та подякував за співпрацю і розуміння тих викликів, які постали перед православною громадою храму Святого пророка Іллі щодо тимчасового приміщення для звершення богослужінь, які відбувалися до цього часу в актовій залі ВПУ.