У тимчасовому храмі Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського було звершене читання останньої частини Великого покаянного канону

Четвер, 14.03.2019 21:49

Душе моя, душе моя, устань — чого спиш? Кінець наближається і ти стривожишся. Пробудися, щоб помилував тебе Христос Бог, Що всюди є і все наповняє“, – ці слова лунають в православних храмах в перші чотири вечори Великого посту під час читання великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського.

14 березня 2019 року, у четвер першої седмиці Великого посту, в тимчасовому Свято-Іллінському храмі м. Каменя-Каширського було звершенне читання останньої частини Великого покаянного канону. Богослужіння очолив клірик парафії протоієрей Владислав Михалюк.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!