Відбулася Великопісна сповідь духовенства Камінь-Каширського благочиння

Четвер, 11.04.2019 14:25

Традиційно,кожного року в четвер п’ятої седмиці Великого посту відбувається сповідь духовенства Камінь-каширського благочиння.

З благословення керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького 11 квітня 2019 р. в храмі різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського священики благочиння приступили до таїнств Сповіді та Причастя.

Були звершені уставні богослужіння, Літургію Ранішосвячених святих Дарів  очолив благочинний протоієрей Стефан Михалюк. Хори священиків та парафіяльний своїм співом супроводжували великопісне богослужіння.

Таїнство Сповіді священнослужителів звершив Духівник благочиння настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Полиці священик Андрій Підвальний.

Напередодні у всіх храмах благочиння були звершені великопосні служіння утрені з читанням повного Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського та житія преподобної Марії Єгипетської. Кожен священик мав можливість, читаючи молитвослів’я канону, духовно підготувати свою совість до покаяння в своїх особистих гріхах і немочах.

Читайте наші новини у Тelegram чи Viber швидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!