Відбулося освячення придорожнього хреста в селі Гута-Боровенська

П’ятниця, 19.04.2019 10:08

В нашого побожного українського народу існує стародавня благочестива традиція встановлювати на роздоріжжях чи при дорозі поклонні хрести. Для православних християн Чесний Хрест – символ перемоги Любові нашого Спасителя над гріхом, прокляттям та смертю.

В неділю 14 квітня 2019 р. після завершення Воскресного богослужіння парафіяни храму Святого архистратига Михаїла села Гута-Боровенська Хресною ходою з молитовними піснеспівами попрямували до центру свого поселення, де місцевим настоятелем протоієреєм Олександром Куликом було освячено придорожнього поклонного хреста.

Після завершення спільної молитви отець настоятель побажав присутнім богомольцям, щоби Сила Хреста Господнього берегла всіх, хто буде проходити чи проїздити біля цього місця, від усілякого зла та життєвих негараздів.

Окремі слова вдячності звучали активній сільській молоді, особливо Сидорчук Людмилі. Отець Олександр щиро дякував усім хто долучився до цієї богоугодної справи своїми молитвами, пожертвами та працею.

Читайте наші новини у Тelegram чи Viber швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!