На парафіях Камінь-Каширського благочиння були зібрані пожертви для “Великоднього кошика” Захисникам України

Субота, 20.04.2019 13:14

В суботу 20 квітня 2019 р., в день свята Воскрешення праведного Лазаря, всі бажаючі, відгукнувшись на прохання місцевих священиків, мали можливість принести до своїх парафіяльних храмів передачі для Пасхального столу нашим Землякам – Захисникам України.

Хоча до Світлого Христового Воскресіння попереду ще цілий тиждень, парафіяни, як і в минулі роки, передавали спечені Великодні паски, крашанки та писанки, інші інгредієнти Пасхального столу.

Всі охочі могли також і фінансово долучитися до благодійної справи підтримки наших Захисників.

В цей же день зібрані пожертви мають бути доставлені до храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського. В неділю 21 квітня, після благословення та освячення, місцеві волонтери разом із кліриком Камінь-Каширського благочиння протоієреєм Юрієм Михайловим відпраляться на схід України, щоби доставити ці передачі для пасхальної втіхи нашим мужнім Землякам, які Великдень зустрічатимуть далеко від своїх рідних сімей та домівок.

Читайте наші новини у Тelegram чи Viber швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!