Анонс. Пасхальне богослужіння Свято-Іллінської громади Каменя-Каширського відбудеться на церковному подвір’ї

Понеділок, 22.04.2019 11:00

У Великодню ніч Пасхальне богослужіння Свято-Іллінської громади Каменя-Каширського буде звершуватися на території церковного подвір’я знищеного вогнем пожежі храму святого пророка Іллі.

Рівно опівночі початок Пасхальної заутрені, далі Божественна Літургія, по завершенні котрої Чин освячення пасок, крашанок та інших приношень.

Настоятель протоієрей Стефан та клірик храму протоієрей Владислав разом із парафіянами запрошують усіх бажаючих помолитися разом у Пасхальну ніч на святому для багатьох поколінь Камінь-Каширців місці.

Читайте наші новини у Тelegram чи Viber швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!